Ogłoszenia towarzyskie
Anonse erotyczne
 • 1427
  Ogłoszeń
 • 116
  Online
 • 16
  Województw
 • 258
  Miast
 • 6430
  Zdjęć

Gadżety erotyczne to idealny sposób na przełamanie rutyny i urozmaicenie życia seksualnego. Jakie korzyści przynosi ich używanie?

Gadżety erotyczne to idealny sposób na urozmaicenie naszego życia intymnego i przełamanie nudy, która czasami niepostrzeżenie wkrada się do naszej sypialni. Oferta na rynku zabawek erotycznych jest bardzo szeroka i obejmuje wibratory, masażery, stymulatory, kulki gejszy, a także zabawki i gadżety dla mężczyzn, między innymi nakładki wibrujące, masturbatory czy pierścienie erekcyjne. Używanie akcesoriów erotycznych przynosi wiele korzyści dla partnerów, pozwalając na ograniczenie rutyny w sypialni.

Gadżety erotyczne – dlaczego warto je stosować?

Nie można zaprzeczyć, że współżycie jest bardzo ważną częścią życia każdego człowieka, która w znacznym stopniu wpływa na nasze samopoczucie, a także na zdrowie. Wiele osób zapomina o tym, że seks powinien być przede wszystkim wspaniałą zabawą, z której czerpiemy ogromną radość i przyjemność. Udane życie erotyczne pełne namiętności i czułości jest jednym z fundamentów każdego związku. Dlatego wszelkie objawy rutyny i nudy w sypialni należy jak najszybciej zwalczać. Jednym z najlepszych sposobów na wzbogacenie i urozmaicenie naszego życia seksualnego są gadżety erotyczne. Zabawki doskonale pobudzają naszą wyobraźnię, zachęcają do eksperymentowania, oraz pomagają otworzyć się na nowe doznania.

Jak korzystać z gadżetów erotycznych?

Zabawki erotyczne dają niezwykłą okazję na osiągnięcie nowego, nieznanego wcześniej wymiaru rozkoszy. Gwarantują jeszcze większą przyjemność i wzmacniają doznania podczas igraszek. Na rynku znajdziemy bardzo bogatą gamę różnego rodzaju gadżetów dla kobiet i mężczyzn, a także nowoczesne zabawki dla par obsługiwane za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Każdy z dostępnych produktów wykonany jest z bezpiecznych i przyjemnych w dotyku materiałów. Należy je używać wyłącznie z odpowiednim lubrykantem na bazie wody, który zwiększy poślizg i pozwoli uniknąć nieprzyjemnych podrażnień śluzówki.

Wibratory i masażery

Wibratory to zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj gadżetów erotycznych, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem kobiet szukających nowych sposobów na zintensyfikowanie doznań seksualnych. Dostępne są w bardzo wielu wersjach i odmianach, zróżnicowanych pod względem wyglądu, materiału wykonania, rozmiaru oraz ilości dostępnych funkcji. Wiele z nich to wibratory wodoodporne, które zapewnią niebiańską rozkosz w kąpieli i pod prysznicem. Wśród wielu dostępnych zabawek wibrujących wymieniamy:

Wibrator klasyczny

Wibrator klasyczny to produkt o fallicznym kształcie wykonany najczęściej z miłego w dotyku silikonu medycznego. Do wyboru są modele o prostym kształcie, a także bardziej urozmaicone zabawki typu króliczek zapewniające podwójną stymulację pochwy oraz łechtaczki. Nowoczesne wibratory klasyczne wyposażone są w różne tryby wibracji, dzięki temu można z łatwością dopasować rodzaj stymulacji do naszych potrzeb i nastroju.

Wibrator realistyczny

Realistyczne modele wibratorów to produkty, które wyglądem i fakturą do złudzenia przypominają prawdziwego penisa. Niesamowicie pobudzają kobiecą wyobraźnię i zwiększają ochotę na seks. Tego typu zabawki występują w kolorze cielistym z pięknie uwydatnionymi szczegółami anatomicznymi.

Wibrator do stymulacji punktu G

Tego typu wibratory zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, by jak najlepiej stymulować punkt G, pozwalając kobietom doświadczać wspaniałych orgazmów. Wibrator do punktu G najczęściej wyposażony jest w dodatkowy wypustek do masażu łechtaczki.

Kulki gejszy

Do gadżetów erotycznych zaliczamy także kulki gejszy, które można wykorzystać podczas gry wstępnej, by przy okazji wzmocnić mięśnie kegla. Silne mięśnie pochwy wpływają na zwiększenie doznań seksualnych, chronią przed wieloma dolegliwościami zdrowotnymi, a także ułatwiają poród.

Masażer łechtaczki

Masażery łechtaczki to nowoczesne rodzaje wibratorów, które można wykorzystać do zabawy z partnerem, a także solo. Dostępne są w bardzo wielu odmianach od dyskretnych zabawek typu bullet, które z łatwością zmieszczą się w kobiecej torebce po większe wibratory typu wand (różdżka), które wspaniale nadają się do masażu stref erogennych, oraz innych części ciała.

Nakładki wibracyjne i pierścienie erekcyjne

Wśród propozycji nie brakuje także gadżetów erotycznych dla panów. Do wyboru są nakładki wibracyjne zapewniające intensywne doznania obojgu partnerom. Wyposażone są w zasilany baterią silniczek, który po uruchomieniu zaczyna wytwarzać delikatne wibracje. Nakładki wykonane są z miękkich i rozciągliwych materiałów. Wiele dostępnych na rynku modeli posiada specjalne wypustki stymulujące łechtaczkę podczas penetracji. Kolejnym gadżetem dla panów jest pierścień erekcyjny, który poprzez delikatny ucisk utrudnia odpływ krwi z ciał jamistych. Dzięki temu erekcja jest pełniejsza i utrzymuje się przez cały czas trwania stosunku. Nakładki wibracyjne oraz pierścienie erekcyjne to idealne gadżety dla mężczyzn pragnących nowych wrażeń.

 

Kontakt
Napisz do nas E-mail: kontakt@hoters.pl

Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota 18:00 - 20:00
Niedziela 18:00 - 20:00
Potwierdzenie przelewu/przekazu pocztowego (max 3 MB)
Administratorem Twoich danych osobowych jest hoters.pl sp z o.o. . Dane będą przetwarzane w celu wysyłki odpowiedzi na zadane pytanie, na zasadach określonych w regulaminie hoters.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Wyślij wiadomość